Tecrübeyi Güvenle Buluşturan Teknoloji
Anasayfa       E-Destek       Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Sorular
ESM-3710 N Cihazı PT-100 sensör okuyabilir mi? Siparişte PT-100 sensör girişli olarak belirtmeniz halinde ürünü uygun olarak temin edebilirsiniz. Ürün giriş tipi siparişte seçilmelidir.
ESM-3710 N Cihazında Haberleşme var mı? Evet; Pro-485 haberleşme modülü ile cihaz Modbus protokolü üzerinden haberleşme sağlanabilir.
ESM-3710 N cihazındaki ayarlanmış parametreleri aynı model başka bir cihaza aktarabilirmiyiz? Evet; Pro-key anahtarı ile cihaz parametreleri alınarak aynı model bir cihaza aktarılabilir.
ESM-3710 N Cihazının soğutma modu var mı? Evet; cihaz ısıtma ve soğutma olarak çalışabilir.
ESM-3710 N Soğutma modunda kompresör koruma parametreleri mevcut mu? Evet; Kompresör start ve stop zamanları ve gecikmeleri ayarlanabilir.
ESM-3710 N cihazında °F (Fahrenayt) seçilebilir mi? Cihaz parametlerinde °F ve °C seçilebilir.
ESM-XX20 Cihazı hangi sıcaklık sensörlerini okuyabilir? Seçilebilir PT-100, PT-100 ondalıklı, J, K, S, R ve T tipi Termokupl sensörlerini okuyabilir.
ESM-XX20 Cihazının çıkışları nelerdir? Cihaz standart 2 x Röle ve 1 SCR çıkışına sahiptir.
ESM-XX20 cihazında PID çalışma formu var mı? Evet var, cihaz On/Off veya PID olarak çalışabilir.
ESM-XX20 menü ayarlarına kullanıcı şifresi konulabilir mi? Evet, 4 haneli bir kullanıcı şifresi oluşturulabilir.
ESM-XX20 'nin haberleşme opsiyonu var mı? Hayır; ESM-XX20 serisi cihazlarımızın haberleşme seçeneği yoktur.Haberleşme için ESM-XX50 serisi cihazlarımız mevcuttur.
ESM-XX20 serisi cihazlarda sensör arızası durumunda çalışmaya devam etme özelliği var mı? Evet; Sbou ( Sensör koptu çıkışı) ile yüzdelik olarak çıkış seçimi yapılabilir.