Tecrübeyi Güvenle Buluşturan Teknoloji
Anasayfa       Haber ve Fuarlar       Haberler
Haberler
Emko Elektronik, TÜBİTAK 1004 İleri Teknoloji Programına Dahil Oldu
Paylaş :   Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! E-posta Gönder WhatsApp'da Paylaş! LinkedIn'de Paylaş! Google+'da Paylaş!
28, 2018
TÜBİTAK tarafından başlatılan 1004 İleri teknoloji Platformu Programı kapsamında çalışmalarına hız kazandıran Bursa Uludağ Üniversitesi’nin ilk aşamada programa dahil olmasının ardından ikinci aşama olan sektör temsilcileri ile işbirliği kısmında Emko Elektronik ile Bursa Uludağ Üniversitesi çalışmaya başladı.
 
Bursa Uludağ Üniversitesi tarafından oluşturulan ve TÜBİTAK tarafından ilk aşaması kabul gören 1004 Yüksek Teknoloji Platformu Programı’nın ikinci faz oturumları başladı. BUÜ Rektörü Prof. Dr. Yusuf Ulcay önderliğinde toplanan platform temsilcileri arasında Eskişehir Teknik Üniversitesi ve Bursa Teknik Üniversitesi gibi kurumların yanı sıra  Emko Elektronik, Durmazlar, Farba, Emre Makine ve Durfoam gibi sektör temsilcileri de bulunuyor.
 
TÜBİTAK 1004 İleri Teknoloji Platformu kapsamında ekonomiye değer katacak projeler üretme hedefi çatısında toplanan temsilciler, ev sahiplikleri ve destekleri için üniversite yönetimine teşekkürlerini iletti.


01 02