Tecrübeyi Güvenle Buluşturan Teknoloji
Anasayfa       Haber ve Fuarlar       Haberler
Haberler
EMKO Elektronik’in sponsor olduğu FRC Nilüfer First Team’e ziyareti
Paylaş :   Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! E-posta Gönder WhatsApp'da Paylaş! LinkedIn'de Paylaş! Google+'da Paylaş!
29, 2018
EMKO Elektronik, First Robotics Competition (FRC) yarışlarının Türkiye ayağında, EMKO Elektronik’in sponsorluğuyla “First Nilüfer Team” adıyla Bursa’yı başarıyla temsil eden öğrencileri tebrik etmek amacıyla Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti. EMKO Elektronik Genel Müdürü Ayhan Ispalar, Genel Müdür Yardımcısı Duygu Ispalar Güneri ve İnsan Kaynakları Sorumlusu Seçil Demir’in gerçekleştirdiği ziyarete Okul Müdürü Ömer Pınarlı, Müdür Baş Yardımcısı Cevdet Elmas, Elektrik-Elektronik Teknolojisi Alan Şefi İsmail Sönmez, Elektrik-Elektronik Teknolojisi öğretmenleri Rüştü Çakır ve Taner Ünal ile beraber projede yer alan öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
 
Makina, Elektrik-Elektronik, Tesisat ve İklimlendirme, Endüstriyel Otomasyon Bölümünden farklı disiplinlerin bir arada çalışmasıyla  “First Nilüfer Team” adıyla Bursa’yı temsil eden tek takım olmanın gurunu taşıyan öğrenciler ziyaret sırasında robotlarını gösterirken, Ispalar öğrencileri gayretlerinden ve başarılarından dolayı tebrik ederek, öğrencileri EMKO Elektronik’e davet etti.


02 03 04 05