WEBCAM
İLE OKUMA


BARKOD
TARAMA CİHAZI İLE OKUMA
Lütfen size uygun olan işlem türü ile QR Barkod'unuzu okutunuz.


BARKOD
TARAMA CİHAZI İLE OKUMA

Lütfen barkod tabancanız ile QR Kodu okutunuz!
Barkodu okuttuğunuz anda sistem otomatik olarak taramayı başlatacaktır.


Lütfen Bekleyiniz!

GİRİŞ YAPIN
E-posta Adresi
:
Şifre
:
EN
Tecrübeyi Güvenle Buluşturan Teknoloji
Anasayfa       Haber ve Fuarlar       Haberler
Haberler
YILIN İNOVATİF KOBİSİ EMKO ELEKTRONİK
Paylaş :   Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! E-posta Gönder WhatsApp'da Paylaş! LinkedIn'de Paylaş! Google+'da Paylaş!
TEMMUZ 02, 2021

28 Haziran 2021 tarihinde Türkiye Orta Ölçekli Sanayiciler ve Yöneticiler Vakfı (TOSYÖV) tarafından düzenlenen, ödül törenine EMKO Elektronik A.Ş’den Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan ISPALAR ve Pazarlama/Ürün Yönetiminden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Coşku ISPALAR katıldı.

Bursa'nın lider kuruluşlarının bir araya geldiği ödül töreninde, inovasyona ve Ar-Ge'ye son derece önem veren ve bu yönde katma değeri yüksek çalışmalara imza atan EMKO Elektronik; yılın “İNOVATİF KOBİ ÖDÜLÜ”nü almaya layık görüldü.


Ayhan ISPALAR, yurtdışında 45’i aşkın ülkede bayiliği ve 50’yi aşkın ülkede marka tescili bulunan, 100’e yakın ülkeye ihracat gerçekleştiren, Bursa'nın ve Türkiye'nin adını dünya pazarında tanınmış teknoloji firmaları arasında gururla temsil eden, hedefi Türkiye’nin bugüne kadar ithal ettiği söz konusu üründe cari açığı azaltmak olan EMKO Elektronik adına  “İNOVATİF KOBİ ÖDÜLÜ”nü KOSGEB Süreç Danışmanı Ahmet AKDAĞ'ın elinden teslim aldı.

Aynı törende, “ÜNİVERSİTE SANAYİ İŞBİRLİĞİ” dalında “ÜSTÜN BAŞARI BELGESİNİ” EMKO Elektronik AŞ adına Coşku ISPALAR aldı.
Uludağ Üniversitesi Elektronik Mühendisliği bölümüne yerleşen ilk 5 öğrenciye sağladığı burs imkanı, Uludağ Üniversitesi ile başarıyla tamamladığı Tübitak 1505 Projesi, Uludağ Üniversitesi ile yürüttüğü Tübitak 2244 Sanayi Doktora Programı, üniversitelerin meslek yüksek okullarında ve meslek liselerinde

Elektronik alanında gerçekleştirdiği Eğitimcinin Eğitimi programları ve Bursa Teknik Üniversitesi ile stajyer öğrenci istihdamına yönelik protokolleri gibi uzun yıllardır üniversiteler ile yürütülen işbirliklerindeki EMKO Elektronik’in aktif rolü, bu başarı belgesiyle taçlandırıldı.