Yakınlaşmak için görsele tıklayınız

ESM-3712-CD
Dokunmatik Butonlu, Dual ON/OFF Soğutma Kontrol Cihazı
3 Dijit göstergeli
Dual sensör girişi ve SET
NTC veya PTC girişi (Siparişte belirtimelidir)
ON/OFF butonu ile açılıp kapatabilme özelliği
Ayarlanabilir sıcaklık ofseti
Set değeri sınırlandırması, Kompresör koruma gecikmeleri
Defrost (Off/Cycle), Alarm parametreleri
Seçilebilir defrost fonksiyonu (sıcak gaz veya elektrikli)
Ön panelden manuel defrost imkanı
Sensör arızası durumunda; kompresörün sürekli çalışması,
durması veya periyodik çalışma seçenekleri
Prokey ile parametre yükleme Modbus RTU ile uzaktan erişim, data toplama ve kontrol
Programlama modu şifre koruması Paylaş :
Dual sensör girişi ve SET
NTC veya PTC girişi (Siparişte belirtimelidir)
ON/OFF butonu ile açılıp kapatabilme özelliği
Ayarlanabilir sıcaklık ofseti
Set değeri sınırlandırması, Kompresör koruma gecikmeleri
Defrost (Off/Cycle), Alarm parametreleri
Seçilebilir defrost fonksiyonu (sıcak gaz veya elektrikli)
Ön panelden manuel defrost imkanı
Sensör arızası durumunda; kompresörün sürekli çalışması,
durması veya periyodik çalışma seçenekleri
Prokey ile parametre yükleme Modbus RTU ile uzaktan erişim, data toplama ve kontrol
Programlama modu şifre koruması Paylaş :
| Özellikler | Açıklamalar |
| Fiziksel Özellikler | |
| Ölçüler | 76mm x 34,5mm x 43,5mm |
| Koruma Sınıfı | Önden IP65, arkadan IP20 |
| Montaj | Sabit montaj |
| Depolama / Çalışma Sıcaklığı | -40°C ile +85°C / 0 °C ile +50°C arasında. |
| Bağıl Nem | 90 % max. (Yoğunlaşma Olmayan Ortamda) |
| Elektriksel Özellikler | |
| Besleme Gerilimi | 230 Vac (+%15) 50/60 Hz. 1.5 VA 115 Vac(+%15) 50/60 Hz. 1.5 VA 24 Vac(+%15) 50/60 Hz. 1.5 VA 24 Vac/dc (+%15) 50/60 Hz. 1.5 VA 100-240Vac 50/60Hz 10-30Vdc 1.5 W |
| Sensör Girişi | 2x NTC (10k ohm @.25 °C) veya 2x PTC(1000 ohm @.25 °C) |
| Opsiyonel Sensör Girişi | |
| Skala | NTC -50°C...100°C / -50.0°C...100.0°C PTC -50°C...150°C / -50.0°C...150.0°C |
| Doğruluk | Termorezistans için Tam skalanın ±% 1 |
| Çıkış | |
| Röle Çıkışı | 30(16)A@250 Vac Rezistif Yükte (Kompresör Çıkışı) 8A@250 Vac Rezistif Yükte (Defrost Çıkışı) 5A@250 Vac Rezistif Yükte (Fan Çıkışı) |
| SSR Çıkışı | |
| Analog Çıkış | |
| Opsiyonel Çıkışlar | |
| Kontrol | |
| Kontrol Formu | On / Off |
| Okuma Sıklığı | Saniyede 3 okuma |
| İletişim Protokolleri | RS-485, PROKEY Programlama Modülü |
| Kalite Belgeleri | EAC, CE |

