EtherCAT Bus Coupler Modül
IPERTU Haberleşme Modülleri
EtherCAT Slave Cihazı
Sadece Free Run Modu desteği.
CoE (CANopen over EtherCAT) protokol desteği, SDO erişimi mümkün.
Maksimum 16 adet IPERTU genişleme modülü bağlantısı
Döngü Süresi (Cycle Time): Master tarafından belirlenir, önerilen minimum döngü süresi ≥1 ms
16 genişleme modülü bağlıyken ;
Cihazın tüm genişleme modülleriyle,veri alışverişini tamamladığı süre < 6 ms
2 adet RJ45 Ethernet portu (IN ve OUT), 100BASE-TX, Full-Duplex
Daisy Chain bağlantı desteği (Zincirleme bağlantı imkanı)
Slave Stack Versiyonu: SSC 5.13 tabanlı geliştirme altyapısı.
Mini USB 2.0 portu üzerinden yazılım güncelleme (boot) imkanı.
DIP switch üzerinden Explicit Device ID (Belirgin Cihaz Kimliği) ayarlama imkanı Paylaş :
Sadece Free Run Modu desteği.
CoE (CANopen over EtherCAT) protokol desteği, SDO erişimi mümkün.
Maksimum 16 adet IPERTU genişleme modülü bağlantısı
Döngü Süresi (Cycle Time): Master tarafından belirlenir, önerilen minimum döngü süresi ≥1 ms
16 genişleme modülü bağlıyken ;
Cihazın tüm genişleme modülleriyle,veri alışverişini tamamladığı süre < 6 ms
2 adet RJ45 Ethernet portu (IN ve OUT), 100BASE-TX, Full-Duplex
Daisy Chain bağlantı desteği (Zincirleme bağlantı imkanı)
Slave Stack Versiyonu: SSC 5.13 tabanlı geliştirme altyapısı.
Mini USB 2.0 portu üzerinden yazılım güncelleme (boot) imkanı.
DIP switch üzerinden Explicit Device ID (Belirgin Cihaz Kimliği) ayarlama imkanı Paylaş :
| Özellikler | Açıklamalar |
| Teknik Özellikler | |
| Besleme Gerilimi | 24Vdc ( ±%20) |
| Güç Tüketimi | 2W |
| Haberleşme Portu | 2x RJ45 Ethernet |
| Program Yükleme/Konfigürasyon | 1x USB (Mini USB2.0) |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C...+60°C |
| Depolama Sıcaklığı | -20°C...+70°C |
| Montaj Şekli | Raya Montaj |
| Kalite Belgeleri | CE |



