Ethernet Gateway Modül
IPERTU Haberleşme Modülleri
Modbus RTU (RS-485) haberleşmeli Master cihazlar ile uyumlu,
Mini USB-USB2.0 (Yazılım Yükleme/Konfigürasyon),
Ethernet DHCP Özelliği (Dinamik Host Yapılandırma Protokolü),
USB, RS-485, besleme ve haberleşme durum led göstergeleri.
MODBUS-TCP tarafında, 8 adet MASTER cihazın aynı anda
SLAVE cihazlara sorgu göndermek üzere oturum açabilmesi. Paylaş :
Mini USB-USB2.0 (Yazılım Yükleme/Konfigürasyon),
Ethernet DHCP Özelliği (Dinamik Host Yapılandırma Protokolü),
USB, RS-485, besleme ve haberleşme durum led göstergeleri.
MODBUS-TCP tarafında, 8 adet MASTER cihazın aynı anda
SLAVE cihazlara sorgu göndermek üzere oturum açabilmesi. Paylaş :
| Özellikler | Açıklamalar |
| Teknik Özellikler | |
| Besleme Gerilimi | 24Vdc ( ±%20) |
| Güç Tüketimi | 2W |
| Haberleşme Portu | 1x RS-485 |
| Program Yükleme/Konfigürasyon | 1x USB (Mini USB2.0) |
| Ethernet | 1x Ethernet |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C...+60°C |
| Depolama Sıcaklığı | -20°C...+70°C |
| Montaj Şekli | Raya Montaj |
| Kalite Belgeleri | CE |









