Termokupl Girişli/Dijital Çıkışlı Modüller
2x veya 4x TC Giriş (J, K, R, S, T, L, ...) 4x Dijital Çıkışlı Modül
Tek başına çalışabilir
Modbus RTU (RS-485) haberleşmeli Master cihazlar ile uyumlu
2x Termokupl girişi TC ( SMR1P1-00-12-04-00_1 modül için )
4x Termokupl girişi TC ( SMR1P1-00-10-04-00_1 modül için )
4x Transistör çıkış
Programlanabilir PID ve ON-OFF kontrol formları
Self-Tune veya Auto-Tune işlemleri ile otomatik PID hesaplama
Mini USB-USB2.0 (Yazılım Yükleme/Konfigürasyon)
Modüler Bağlantı (Maksimum 16 cihaz)
Snap-in tip terminal, 25mm genişlik Paylaş :
Modbus RTU (RS-485) haberleşmeli Master cihazlar ile uyumlu
2x Termokupl girişi TC ( SMR1P1-00-12-04-00_1 modül için )
4x Termokupl girişi TC ( SMR1P1-00-10-04-00_1 modül için )
4x Transistör çıkış
Programlanabilir PID ve ON-OFF kontrol formları
Self-Tune veya Auto-Tune işlemleri ile otomatik PID hesaplama
Mini USB-USB2.0 (Yazılım Yükleme/Konfigürasyon)
Modüler Bağlantı (Maksimum 16 cihaz)
Snap-in tip terminal, 25mm genişlik Paylaş :
| Özellikler | Açıklamalar |
| Teknik Özellikler | |
| Besleme Gerilimi | 24Vdc ( ±%20) |
| Güç Tüketimi | 1,5W |
| Haberleşme Portu | 1x RS-485 |
| Program Yükleme/Konfigürasyon | 1x USB (Mini USB2.0) |
| Girişler | 2x veya 4x TC ( J, K, R, S, T, L, ... ) |
| ADC Çözünürlüğü | 15 bit |
| Ölçme Hızı | Kanal başına 160 msn |
| Çıkışlar | 4x Transistör (24Vdc@0,3A) |
| Tepki Süresi | 170 µsn |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C...+60°C |
| Depolama Sıcaklığı | -20°C...+70°C |
| Montaj Şekli | Raya Montaj |
| Kalite Belgeleri | CE |









