Yakınlaşmak için görsele tıklayınız

Yük Hücresi Modülü
1 Yük Hücresi Girişi
1 Analog Çıkış (V/mA)
2 Dijital Giriş (NPN/PNP)
4 Dijital Çıkış (Aktif Yüksek)
Ölçülen ağırlığa orantılı çıkış kontrolü
Dijital girişe dayalı ölçüm ve çıkış kontrolü
Ayarlanabilir ölçüm fonksiyonları
- Dara, Brüt/Net Gösterge
- Sıfır Takibi, Stabilite Kontrolü
- Filtre
- Ağırlık değişimi ve ağırlık histerezis ayarı
Modbus RTU haberleşmeli Rs485
USB – Cihaz (Yapılandırma ve Yazılım Güncelleme için)
PC Arayüzü (Kalibrasyon, parametre ayarı ve izleme için) Paylaş :
1 Analog Çıkış (V/mA)
2 Dijital Giriş (NPN/PNP)
4 Dijital Çıkış (Aktif Yüksek)
Ölçülen ağırlığa orantılı çıkış kontrolü
Dijital girişe dayalı ölçüm ve çıkış kontrolü
Ayarlanabilir ölçüm fonksiyonları
- Dara, Brüt/Net Gösterge
- Sıfır Takibi, Stabilite Kontrolü
- Filtre
- Ağırlık değişimi ve ağırlık histerezis ayarı
Modbus RTU haberleşmeli Rs485
USB – Cihaz (Yapılandırma ve Yazılım Güncelleme için)
PC Arayüzü (Kalibrasyon, parametre ayarı ve izleme için) Paylaş :
| Özellikler | Açıklamalar |
| Teknik Özellikler | |
| Besleme Gerilimi | 24Vdc ( ±%20) |
| Güç Tüketimi | 3W |
| Haberleşme Portu | 1x RS-485 |
| Program Yükleme/Konfigürasyon | 1x USB (Mini USB2.0) |
| Girişler | 1x LoadCell Sensör Girişi |
| ADC Çözünürlüğü | 32 bit |
| Ölçme Hızı | 160 msn |
| Analog Çıkışlar | 2x (0-10Vdc ... 4-20mAdc) |
| Hassasiyet | 0-10V or 0-20mA |
| Kesinlik | 0.5% (Ölçüm Skalasının tamamı) |
| Depolama Sıcaklığı | -20°C...+70°C |
| Montaj Şekli | Raya Montaj |
| Kalite Belgeleri | CE |

